Porażka w drugim meczu ligowym!!

W drugiej kolejce klasy okręgowej Sokół Duszniki udał się Szamotuł na mecz z miejscową Spartą. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, mimo , iż od 53 minuty grali w osłabieniu. I co ciekawe bramki dla Sparty padały właśnie po czerwonej kartce dla ich pomocnika. Powiem szczerze, że  tak słabo grającej Sparty dawno nie widziałem ale to co zaprezentowali nasi zawodnicy to jest skandal. Zero zgrania, zero myślenia na boisku totalna żenada!! Z drugiej strony nie ma co się dziwić skoro na treningach przed sezonem pojawiało się po trzech ludzi, to też i gra naszego zespołu woła o pomstę do nieba. Chciałbym patrzeć w przyszłość z optymizmem ale jakoś na dzień dzisiejszy tego nie widzę kolorowo. Każdy musi sobie zrobić własny rachunek sumienia i głęboko się zastanowić nad sobą i swoją grą. WTOREK GODZINA 18;30 WSZYSCY NA TRENINGU. POKAŻCIE ŻE POTRAFICIE!!!!