W DZIESIĘCIU RADWAN NAM NIE STRASZNY!!

W IV kolejce klasy okręgowej Sokół Duszniki podejmował na własnym boisku drużynę Radwana Lubasz. Było to pierwsze starcie tych zespołów w historii obu klubów. W sobotnie upalne popołudnie lepiej mecz otwarli goście, którzy już w 8 minucie wyszli na prowadzenie. W 20 minucie boisko musiał opuścić nasz zawodnik Oskar Głuchy, który bezmyślnie złapał szybkie dwa żółtka i nie ułatwił zadania swoim kolegom. Ale tego dnia to my byliśmy zespołem lepszym fizycznie i zespołem, który bardziej chciał wygrać ten mecz. W pierwszej połowie bramek już nie zobaczyliśmy.  W drugiej Sokół rzucił się do ataku i zaskoczył tym gości, którzy zupełnie byli pogubieni na boisku. Przewagi jednego zawodnika nie było w ogóle widać. To duszniczanie cały czas prowadzili grę i nie pozwalali przyjezdnym wyjść z własnej połowy. Efekt nadszedł w 82 minucie. Z rzutu wolnego przymierzył Jakub Bialik i mieliśmy remis. W 85 minucie grający trener Szymon Szymański daje nam prowadzenie. Tylko on wie jak ta piłka wpadła do bramki. W 90 minucie po fantastycznej kontrze Jakub Szałata oddaje strzał pomiędzy nogami bramkarza Radwana i przypieczętowuje drugie zwycięstwo w sezonie. BRAWO PANOWIE!!

W ŚRODĘ GRAMY ZALEGŁY MECZ III KOLEJKI NA WYJEŹDZIE Z LZS WRONCZYN O GODZINIE 18:00